Vrabotuvanje.com - Техничар - Скопје - МИКРО ТЕЛ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • МИКРО ТЕЛ ДООЕЛ
 • Адреса: ул.Февруарски Поход бр.48 лок.5 Аеродром, 1000 Скопје

 

 

ТЕХНИЧАР
- 4 извршители 

Работни задачи:

 • Проверка на уреди за интернет и телевизија

Потребни квалификации:

 • ССС - Средно образование – (ел. техничка струка но не е задолжително)
 • Возачка дозвола Б категорија (не е задолжително)
 • Основно познавање на компјутерски програми
 • Одговорно извршување на работните обврски во зададени рокови
 • Способност за самостојна и тимска работа

Работни услови:

 • Активноста се реализира во просторија за сервис (не е теренска)
 • Работно време од 8.30 до 16.30 часот во работни денови
 • Почетна плата 20.ооо ден. за почетници, за искусни се договара
 • Лична проактивност се цени и влијае на раст на платата

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде