Vrabotuvanje.com - Администратор во одделот Commercial, Marketing & Communication - Скопје - АПАВЕ СЕЕ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Администратор во одделот Commercial, Marketing & Communication

Скопје

Рок за пријавување:

 • АПАВЕ СЕЕ ДООЕЛ
 • Адреса: Фјодор Достоевски 72, 1000 Скопје
 • Веб страна: http://www.apave.com

ОГЛАС ЗА ВРАБОТУВАЊЕ

Администратор во одделот Commercial, Marketing & Communication

АПАВЕ СЕЕ е компанија која се занимава со услуги кои опфаќаат техничка инспекција и Испитување без разорување во сектор на нафтената индустрија (Oil & Gas). Нашиот кадар на вработени опфаќа круг на специјализирани инженери кои работат на проекти (техничка инспекција) претежно низ Европа, Западна Африка и Југоисточна Азија.

АПАВЕ има потреба од Администратор коj ќе се придружи на нашите тимови одговорни за:

 • секојдневни административни активности
 • комуникација со клиенти и одговор на нивните барања
 • поготовка на комерцијални понуди
 • тендерска докумантација
 • подготовка на документација за предквалификација
 • преводи (англиски, француски)
 • подготовка на маркетинг материјали итн.

Потребни квалификации:

 • Високо образование
 • Одлично познавање на англиски јазик (говорен и пишан)
 • Задолжително познавање на компјутери (MS Office: Word, Excel & PPT)

Како предност ќе се сметаат:

 • Работното искуство во областа на администрација
 • Познавање на француски јазик (говорен и пишан) ќе се смета за предност
 • Интернационална комуникација

 

Сите заинтересирани за работа во меѓународна компанија и динамична средина треба да испратат кратка биографија преку полето Брза Апликација.

Избраните кандидати ќе бидат повикани на иницијално тестирање, при што успешните кандидати ќе бидат дополнително контактирани на разговор за основните познавања во својата професија.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде