Vrabotuvanje.com - Шанкер/Келнер - Скопје - КАРАОРМАН АД СКОПЈЕ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Шанкер/Келнер

Скопје

Рок за пријавување:

  • КАРАОРМАН АД СКОПЈЕ

КАРАОРМАН АД Скопје, има потреба да вработи ШАНКЕР -КЕЛНЕР за работа на бар во хотел  во центарот на Скопје​​

ШАНКЕР/КЕЛНЕР

Потребни квалификации:

  • ССС- угостителско школо
  • Познавање на англиски јазик, ќе се смета за предност
  • Претходно работно искуство ке се смета за предност
  • Задолжително работно искуство во подготовка и послужување на пијалоци и храна

Личнен профил:

  • Комуникативна, одговорна и лојална личност
  • Љубезност и  педантност
  • Самоиницијативност и посветеност на работата

Сите заинтересирани кандидати своето CV може да ги достават преку полето "Брза Апликација"

Напомена: Само апликациите на кандидатите кои ги исполнуваат бараните услови ќе бидат разгледувани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде