Vrabotuvanje.com - Работа на јахти и луксузни речни бродови - Територија Р. Северна Македонија - Chester Group
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работа на јахти и луксузни речни бродови

Територија Р. Северна Македонија

Рок за пријавување:

  • Chester Group
 

Придружи се на нашиот тим!

2700€ минимална месечна заработка
399€ промотивен пакет
3 месеци минимален договор
Контакт: +38972700606

Работа на јахти и луксузни речни бродови

РАЗНИ РАБОТНИ ПОЗИЦИИ

Доколку сакаш да работиш на луксузни јахти и речни бродови, не ја пропуштај можноста да се пријавиш на време за следната обука!

Бараме...

  • Бараме млади луѓе на возраст од 21 до 42 години
  • Познавање на англиски јазик

Нудиме…

  • 2 недели тренинг програма на исклучително високо ниво
  • Мини курс за англиски јазик
  • Платена карта до местото за тргнување
  • Процес на сертификација и упатства
  • Никакви скриени трошоци

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ СЕГА!

Започнуваме и со кампања за студенти (работа во лето)

Повеќе информации на нашиот Инстаграм профил: @oxxonvacancies

ПРИЈАВИ СЕ ПРЕКУ БРЗАТА АПЛИКАЦИЈА!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде