Vrabotuvanje.com - Лице за обезбедување - Скопје - Меѓународни училишта Нова
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Лице за обезбедување

Скопје

Рок за пријавување:

  • Меѓународни училишта Нова
 
 

NOVA International School
Оглас за вработување на лице за обезбедување
 
 

Меѓународни Училишта НОВА објавува оглас за Лице за обезбедување на училишниот кампус. Потенцијалниот кандидат треба да биде одговорна личност, способна за тимска работа,  која ќе ги почитува и поддржува училишните политики.

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

  • Завршено средно образование
  • Солидно познавање на англискиот јазик
  • Развиени комуникациски вештини

Предност ќе имаат кандидатите кои поседуваат лиценца за обезбедување, како и лица со
претходно искуство во обезбедување на објекти.

РАБОТНИ УСЛОВИ:

  • Полно работно време,
  • Работа во смени,
  • Почетен договор на определено време со можност за продолжување.
Заинтересираните кандидати треба да ги поднесат електронски следниве документи: биографија, сертификат за завршено средно образование, други релевантни сертификати. Краен рок за поднесување на документите е 6ти февруари 2023 година. Документите треба да се испратат преку Брзата Апликација. Избраните кандидати ќе бидат известени и поканети на интервју.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сигурност и заштита изнесува 22.035 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде