Vrabotuvanje.com - Инженер со лиценца Б категорија - Скопје - КОСМОС ГРУП ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Инженер со лиценца Б категорија

Скопје

Рок за пријавување:

  • КОСМОС ГРУП ДООЕЛ


 

Друштво за трговија и маркетинг КОСМОС ГРУП ДООЕЛ, ја нуди следната работна позиција:

Инженер со лиценца Б категорија
 

Потребни квалификации:

  • Со работно искуство
  • Задолжително поседување на Б лиценца
  • Организираност и одговорност
  • Добри практични вештини

Ние нудиме:

  • Пријатна работна атмосфера
  • Полно или скратено работно време
  • Комуникација со различни луѓе
  • Одлични работни услови


Кадидатите можат да испратaт CV преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Градежништво, Геодезија и Геологија изнесува 25.150 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде