Vrabotuvanje.com - Сервисер за компресори - специјалист - Скопје - ЕКСПЕРТС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Сервисер за компресори - специјалист

Скопје

Рок за пријавување:

Поради проширување на нашиот тим имаме потреба од:

СЕРВИСЕР НА КОМПРЕСОРИ - СПЕЦИЈАЛИСТ

Потребни квалификации:
 • Познавање на компресори
 • Познавање на механика, флуиди, пневматика, браварија
 • Познавање на англиски јазик
 • Возачка дозвола Б категорија
 • Подготвен за тимска работа
 • Подготвен за самостојна работа
 
Опис на работното место:
 • Превентивно одржување, сервисирање и поправки на процесната опрема, машините и уредите
 • Потребни евиденции од доменот на своите работни задачи
 • Учество во работата околу воведување на нови технологии
 • По налог на надредениот извршува работи во интерес на компанијата и поднесува извештај за својата работа
 
Компанијата нуди:
 • Oдлична можност за професионален развој за амбициозни кандидати ориентирани кон постигнување на резултати
 • Полно работно време
 • Почетна нето плата: 50.000 денари
 

Доколку сте заинтересирани, Ве покануваме да го испратите Вашето CV преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде