Vrabotuvanje.com - Диспечер - Скопје - Друштво за производство, трговија и услуги МЕБЕЛ ВИДЕНОВ ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Друштво за производство, трговија и услуги МЕБЕЛ ВИДЕНОВ ДООЕЛ Скопје

 

„Мебел Виденов“ е водечка компанија во областа на производство и трговија на мебел. Во врска со развојот на своите активности, компанијата бара соодветен кандидат за позицијата

ДИСПЕЧЕР
Скопје
 

НИЕ ЌЕ ВИ Обезбедиме:

 • Позиција во голема компанија со покриеност низ целата држава;
 • Стимулирана почетна плата;
 • Работа во млад и амбициозен тим;
 • Коректни односи работодавач-вработен;
 • Одлични можности за развој и реалазација;
 • Професионална работна средина и атмосфера;
 • Коректен и индивидуален однос;
 • Воведна фирмена обука според барањата на позицијата;

И ЌЕ ОЧЕКУВАМЕ:

 • Одлични комуникациски вештини;
 • Способност за тимска работа;
 • Внимателен и љубезен однос кон секој клиент;
 • Многу добри компјутерски вештини / офис пакет /;
 • Желба и стремеж за постигнување високи резултати;
 • Oдлични комуникациски вештини;
 • Стремеж за постигнување високи резултати;
 • Вештини за работа со внатрешен софтвер;
 • Одговорност, коректност и тимска работа.

Искуство на ваква позиција се смета за предност.

Плата: 32680 денари нето.Доколку сакате да станете дел од компанија која динамично се развива и позицијата што ја нудиме е од интерес за вас, ве молиме испратете го вашето CV со ажурирана фотографија. Само одобрените кандидати ќе бидат поканети на интервју.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде