Vrabotuvanje.com - Келнер/ка и Помошник на готвач - Скопје - ОК РЕСТОРАНТС & БАРС ДООЕЛ СКОПЈЕ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Келнер/ка и Помошник на готвач

Скопје

Рок за пријавување:

  • ОК РЕСТОРАНТС & БАРС ДООЕЛ СКОПЈЕ
  • Адреса: Аминта Трети бр.29, 1000 Скопје
  • Веб страна: http://www.sushico.mk

 

Новоотворениот ресторан на ОК Ресторантс & Барс има потреба од следните работни позиции!


келнер/КА - 4 извршители

Почетна нето плата од 25.000 мкд
Со или без искуство

 

помошник на готвач - 2 ИЗВРШИТЕЛИ

Почетна нето плата од 25.000 мкд
Со најмалку 1 година работно искуство во струката

 

Бараме одговорни, доверливи и посветени професионалци способни за тимска работа и работа под притисок.

Доколку сакате да бидете дел од тимот, Ве молиме Вашето CV да го испратите преку полето "Брза Апликација" со назнака за која работна позиција аплицирате.

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде