Vrabotuvanje.com - Комерцијалисти доктори - Скопје - ПРОМЕДИКА
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Комерцијалисти доктори

Скопје

Рок за пријавување:

  • ПРОМЕДИКА
  • Адреса: Св.Кирил и Методиј бр.50, 1000 Скопје

КОМЕРЦИЈАЛИСТ - ДОКТОРИ
2 извршители

 

Основни квалификации и барања кои кандидатот треба да ги исполнува:

  • Завршено високо образование - стоматолошки факултет
  • Со познавање на стоматолоши материјали и опрема  
  • Работен однос- определено (3 месеца)
  • Познавање на англиски јазик
  • Поседување на возачка дозвола Б категорија – активен возач
  • Работно искуство ќе се смета за предност


Ве охрабруваме Вашата Професионална биографија да ја испратите преку полето “Брза Апликација”!
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Маркетинг, ПР и Медиуми изнесува 28.527 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде