Vrabotuvanje.com - Комерцијален референт за реон Гевгелија - Гевгелија - ПЕКАБЕСКО АД
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Комерцијален референт за реон Гевгелија

Гевгелија

Рок за пријавување:

 • ПЕКАБЕСКО АД


Производителот на сувомесни производи и трговец на големо со
прехрамбени производи ПЕКАБЕСКО АД заради остварување на
своите цели објавува оглас за следнава работна позиција:

КОМЕРЦИЈАЛЕН РЕФЕРЕНТ ЗА РЕОН ГЕВГЕЛИЈА

Кандидатите треба да ги исполнуваат следните услови:

 • Кандидатот потребно е да биде со место на живеење во Гевгелија, Богданци, Валандово или Струмица,
 • Средна стручна подготовка - ССС
 • Познавање на работа со рачен компјутер (hand handler),
 • Преговарачки способности и комуникативност,
 • Ориентација кон остварување на продажни резултати,
 • Возачка дозвола Б категорија.

Работни услови:

 • Работниот однос се склучува на определено време од 6 месеци со можност за продолжување,
 • Вкупни месечни примања во нето износ до 40.000 денари,
 • Работното време е од понеделник до петок и изнесува вкупно 40 часа.

Напомена:

 • Апликациите на кандидатите кои немаат работно искуство од областа нема да се разгледуваат,
 • Ќе бидат контактирани само кандидатите кои ги задоволуваат критериумите,
 • Избор ќе се изврши во рок од 10 дена по истекот на рокот за пријавување,
 • Испратете го вашето CV ( молба ) преку Брзата Апликација.
 • Апликациите да се достават заклучно со 31.01.2023 година.

Пекабеско АД

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде