Vrabotuvanje.com - Магацинско работење и логистика - Скопје - ИМИЏ ИНТЕРНАЦИОНАЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Магацинско работење и логистика

Скопје

Рок за пријавување:

 • ИМИЏ ИНТЕРНАЦИОНАЛ
 • Адреса: ул.Новопроектирана бр.1а-Лепенец, 1000 Скопје
 • Веб страна: http://www.image-int.mk/

Image Internacional DOO е лидер компанија во регионот.

Успехот не се должи само на моќта на врвните брендови кои се застапуваат и нивниот изграден и препознатлив имиџ, туку и на посветениот начин на работа на локалниот тим и грижата за клиентите.

Неприкосновениот квалитет на производите и услугите, постојаните надградувања и подобрувања се главната конкурентска предност на што се темели лидерската позиција на пазарoт.

​Компанијата Image Internacional DOO е присутна на македонскиот пазар од 2000 година,
и претставува бренд што ги спојува искуството и супериорниот квалитет.

Image Internacional DOO има потреба од 
 

МАГАЦИНСКО РАБОТЕЊЕ И ЛОГИСТИКА

 

Плата:  25000 денари

Потребни квалификации:

 • Средно образование;
 • Претходно работно искуство како магацински работник;
 • Возачка дозвола Б – категорија (активен возач);
 • Познавање на MS Office пакетот;
 • Основно познавање на Англиски јазик;
 • Дозвола за управување со виљушкар, ќе се смета за предност.

Профил на личност:

 • Способност за работа под притисок;
 • Ефикасност и организираност;
 • Флексибилност;
 • Способност за работа во динамично опкружување;
 • Kомуникативна и динамична личност, способна за превземање на иницијативи;
 • Прецизност, точност и аналитичен пристап во работењето;
 • Одговорна, посветена и мотивирана личност;
 • Лојалност и дискреција.

Доколку сте заинтересирани, Ве молиме да ги испратите Вашата професионална биографија на македонски јазик преку полето Брза Апликација, со задолжителна назнака на апликацијата „Магационер“.

Напомена:

САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде