Vrabotuvanje.com - Контролор во магацин - Скопје - ТЕХНОТРАНС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Контролор во магацин

Скопје

Рок за пријавување:

 • ТЕХНОТРАНС ДОО

Друштво за транспорт и услуги ТЕХНОТРАНС ДОО компанија со долгогодишно искуство  во областа на транспортот и логистичката подршка која е посветена на опслужување на клиентите, поради зголемениот обем на работа има потреба од вработување на:

контролор во магацин

Работни обврски:
 • Контрола на влез и излез на производ во магацин
 • Ажурирање на податоци во систем
 • Способност за следење на инструкции за работа и работни упатства 
 • Прецизност и точност во извршувањето на работните задачи 
 
Услови:
 • Тимска работа 
 • Подготвеност за работа во три смени 
 • Претходно работно искуство во логистика ќе се смета за предност 
 
Што нудиме:
 • Стабилна работа со можност за напредок 
 • Солидна плата, можности за покачување и дополнителна заработка
 • Осигурани на полно работно време 
 • Платен квалитетен топол оброк 
 • Редовни бонуси за редовност и ефикасност 
 • Годишен одмор
 • Исплата на регрес за годишен одмор
 • Обезбедени бесплатни пакети производи

Сите заинтересирани кандидати своето CV може да ги достават преку полето "Брза Апликација".

Напомена: Само апликациите на кандидадите кои ги исполнуваат бараните услови ќе бидат разгледани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде