Vrabotuvanje.com - Продавач/кa - Скопје - ОСКАР-БЕБЕ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ОСКАР-БЕБЕ ДОО
  • Адреса: Перо Наков, 31, 1000 Скопје
  

ОСКАР БЕБЕ ДОО има потреба од следните работни позиции:

 
ПРОДАВАЧ/КА

За продавница Енци Менци

Опис на работна позиција:

  • Продажба, прием и изложување на робa. 

Потребни квалификации:

  • Минимум средна стручна подготовка;
  • Познавањето на англиски јазик;
  • Познавање на друг странски јазик ќе се смета за предност;
  • Пожелно, но не и неопходно е претходно работно искуство во продажба.

Личен профил:

  • Комуникативност и продажни вештини;
  • Љубезност и посветеност;
  • Професионален однос и деловна етика.


Сите заинтересирани кандидати може да се пријават преку полето "Брза Апликација".

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде