Vrabotuvanje.com - Комерцијалистка - Скопје - Скопје - КОСМОС ГРУП ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Комерцијалистка - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 • КОСМОС ГРУП ДООЕЛ
 • Телефон: 071/320-506


 

Поради зголемениот обем на работа КОСМОС ГРУП има потреба од

КОМЕРЦИЈАЛИСТКА
Реон: Скопје

 

Нето плата:

 • Со коректна работа заработувачка од 35.000 до 40.000 мкд.

Основни задачи и одговорности:

 • Посета на ланци маркети, аптеки, парфимерии и фризерски салони;
 • Отварање нови коминтенти-проширување терен.

Потребни квалификации:

 • Возачка дозвола В;
 • Кандидатите да се со место на живеење од Скопје;
 • Задолжително претходно работно искуство во соодветната област - кандидатите без искуство нема да бидат земени во предвид;
 • Минимум ССС;
 • Да поседува одлични комуникациски и преговарачки вештини;
 • Способност за индивидуална и тимска работа, како и работа во динамична средина;
 • Иницијативност, темелност, енергичност и целосна посветеност на работата;
 • Организираност и одговорност;
 • Доверливост и лојалност.

Ние нудиме:

 • Службено возило;
 • Службен телефон;
 • Пријатна работна атмосфера.

Пратете го вашето CV со фотографија преку полето Брза Апликација.
Доколку влезете во потесниот круг ќе бидете исконтактирани.
Контакт телефон: 071/320-506

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде