Vrabotuvanje.com - Оператор за ВЛТ Клуб – Крива Паланка - Крива Паланка - СПОРТ - ЛАИФ ТРЕЈД
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператор за ВЛТ Клуб – Крива Паланка

Крива Паланка

Рок за пријавување:

  • СПОРТ - ЛАИФ ТРЕЈД

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде