Vrabotuvanje.com - Пекар - Гевгелија - Гевгелија - МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Пекар - Гевгелија

Гевгелија

Рок за пријавување:

  • МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Miniso

МАКОТЕН ДООЕЛ ГЕВГЕЛИЈА има потреба од следната работна позиција

ПЕКАР
Реон -Гевгелија
 

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Претходно работно искуство ќе се смета за предност


Опис на работното место:

  • Задолжен за навремено и квалитетно изработување на производите
  • Креативност и умешност за декорација
     

Личен профил:

  • Комуникативна и одговорна личност
  • Љубезност и педантност
  • Самоиницијативност и посветеност на работата

Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги доставите преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде