Vrabotuvanje.com - Junior продавач - Скопје - ФОРМА НОВА
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ФОРМА НОВА

 

Салон за мебел ФОРМА НОВА има потреба од лице за работа во салонот во Скопје на работна позиција 


JUNIOR ПРОДАВАЧ

Нудиме:

 • Основна плата од 20.000,00 денари
 • Мотивирачки варијабилен дел-Месечни бонуси
 • Динамична, пријатна работна атмосфера
 • Исплата на регрес за годишен одмор-К-15

Идеален кандидати се:

 • Завршено средно образование
 • Претходно работно искуство на иста или слична позиција
 • Навремено исполнување на работни задачи

Одговорности и работни задачи

 • Продажба, постојано учење и надградување, познавање на артикли и цени
 • Одршување ред, хигиена и организираност во салонот
 • Енергичност и исполнителност, лојалност.подготвеност за тимска работа

Доколку сакаш да станеш дел од успешен тим, испрати своја биографија најкасно до 05.02.2023 преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде