Vrabotuvanje.com - Продавачи, Продавачки - Скопје - ЗУР Маркет
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавачи, Продавачки

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЗУР Маркет

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде