Vrabotuvanje.com - Комерцијалист (Хорека канал) - Охрид/Битола/Кичево - Охрид, Битола, Кичево - МОНТЕНЕГРО ДОO
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Комерцијалист (Хорека канал) - Охрид/Битола/Кичево

Охрид, Битола, Кичево

Рок за пријавување:

 • МОНТЕНЕГРО ДОO
 • Адреса: Илинденска бр.118, 1230 Гостивар
 • Веб страна: http://www.montenegro.mk
Miniso

МОНТЕНЕГРО ДОО
објавува оглас за​:

КОМЕРЦИЈАЛИСТ
(за ХОРЕКА канал)

За реон Охрид/Битола/Кичево

 

Опис на работното место:

 • Следење и реализација на зададен таргет, план и рута на посета на објекти
 • Развивање и одржување на односи со клиенти
 • Продажба на производите од нашиот асортиман
 • Работа на терен и посета на своите клиенти

Кандидатот треба да ги исполнува следните услови:

 • Завршено минимум средно образование
 • Искуство во трговија
 • Преговарачки и комуникативни способности
 • Компјутерски способности – MC Office
 • Поседување на возачка дозвола Б категорија
 • Динамичност, флексибилност и одговорност

Ние нудиме:

 • Редовни месечни примања плус бонуси
 • Одлична можност за напредување и усовршување
 • Пријатна работна атмосфера
 
Доколку ги исполнувате условите и сте мотивирани за работа испратете ваша биографија преку Брзата Апликација со назнака Комерцијалист Охрид/Битола/Кичево.
 
Избраните кандидати ќе бидат контактирани за понатамошно интервју. 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде