Vrabotuvanje.com - Персонал за во игротека - Скопје - ВО СВЕТОТ НА ДЕЦАТА ИГРОТЕКА
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Персонал за во игротека

Скопје

Рок за пријавување:

  • ВО СВЕТОТ НА ДЕЦАТА ИГРОТЕКА

ПЕРСОНАЛ ЗА РАБОТА ВО ИГРОТЕКА
 


Квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Способност за грижа, анимирање и комуникација со деца
  • Искуство во грижа за деца ќе се смета за предност 

Личен профил:

  • Организираност и одговорност
  • Ведрост, љубезност и комуникативност
  • Лојалност, флексибилност и енергичност
  • Позитивен дух​Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават преку полето Брза Апликација.

 

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде