Vrabotuvanje.com - Докторка стоматолог и Медицинска сестра - Скопје - ZEM-ZEM
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Докторка стоматолог и Медицинска сестра

Скопје

Рок за пријавување:

 • ZEM-ZEM
 • Адреса: Sava Mihajlov No.4, 1000 Skopje
 • Телефон: 070/690-180
 • Веб страна: http://www.zemzem.mk​​Имаме потреба од:

Докторка стоматолог
Медицинска сестра

Потребни квалификации:

Докторка - стоматолог (ж)

 • ВСС – медицинско образование
 • Претходно работно искуство најмалку 3 години работно искуство

Медицинска сестра 

 • Со завршено медицинско образование од било кој правец,
 • Со и без работно искуство
   
 • Познавање на работа со компјутери 
 • Познавање на англиски јазик  (се смета за  предност )
 • Стручност, организираност, самоиницијативност, комуникативност, способност за брзо учење 

Ние нудиме:

 • Редовни месечни примања
 • Пријатни работни услови

Аплицирајте преку полето БРЗА АПЛИКАЦИЈА!

 

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Здравство и Социјална работа изнесува 23.752 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде