Vrabotuvanje.com - Градежни работници - Ријека и Скопје - Октопус Ријека ДОО Хрватска Подружница Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Градежни работници

Ријека и Скопје, Хрватска

Рок за пријавување:

  • Октопус Ријека ДОО Хрватска Подружница СкопјеОктопус Ријека ДОО Хрватска подружница Скопје, има потреба од:​ГРАДЕЖНИ РАБОТНИЦИ

 


Потребни квалификации:

  • Предност: возачка дозвола Ц и Е категорија.

 


Ние нудиме:

  • Нудиме сместување и храна.
  • Можност за привремена работа во Хрватска, со можност за дообука и напредок.
  • Плата над 1000 евра. 

 

 

Подетални информации за природната на работата можете да добиете на  https://octopus.hr/kontakt/, како и на тел: 02 3121-041, со детали за условите и организацијата на работата.

Вашите апликации може да ги пуштите преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Градежништво, Геодезија и Геологија изнесува 25.150 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде