Vrabotuvanje.com - Хигиеничар/ка - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Хигиеничар/ка

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 

Вработување Онлине за потребите на компанија - клиент бара

ХИГИЕНИЧАР/КА

квалификации:

  • Средно образование
  • Искуство како хигиеничар се смета за предност

личен профил:

  • Посветеност, педантност и темелност во извршување на работните обврски
  • Одговорна и лојална личност
 

Заинтересирани апликанти, Ве покануваме да ја доставите вашата апликација преку полето Брза Апликација со: Мотивационо Писмо и тековна Биографија.

Само потесно селектирани кандидати ќе бидат контактирани.
Ви благодариме за вашиот интерес. 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде