Vrabotuvanje.com - Магационер - Велес - ПИ Кристал 1923 а.д.
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Велес

Рок за пријавување:

 • ПИ Кристал 1923 а.д.
 • Адреса: Алексо Демниевски 18, 1400 Велес

Прехранбената индустрија „БЛАГОЈ ЃОРЕВ“ од Велес веќе 90 години е синоним за квалитет. Нема домаќинство во Македонија во кое нашите производи немаат свое место. Денеска ПИ „БЛАГОЈ ЃОРЕВ“ е модерен прехранбен капацитет, во кој целокупниот производствен процес се одвива во строго контролирани услови што претставува најдобра гаранција за безбедноста и квалитетот на секој производ кој излегува од нашата фабрика.

 
Во моментов, имаме потреба од вработување на:
 
​МАГАЦИОНЕР
 
 
Работни задачи:
 • Прием, складирање, издавање на производи во/од магацин
 • Изработка, издавање, прием и евиденција на документи од/во магацин
Потребни квалификации:
 • Претходно работно искуство ќе се смета за предност
 • Минимум ССС
 • Работа на компјутер (софтвер за магацинско работење, word, excel, e-mail)
 • Познавање од бараната област е пожелно
Личен профил:
 • Организациски вештини и аналитичен пристап во работењето
 • Иницијативност и желба за работа во тим
 • Посветеност, одговорност и лојалност
 
Сите заинтересирани кандидати, својата Професионална Биографија можат да ја достават преку полето Брза Апликација. 
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде