Vrabotuvanje.com - Претставник за продажба - Струмица и Штип - Струмица и Штип - ВУРТ МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Претставник за продажба - Струмица и Штип

Струмица и Штип

Рок за пријавување:

  • ВУРТ МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде