Vrabotuvanje.com - Работа на јахти и луксузни речни бродови - Странство - Chester Group
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работа на јахти и луксузни речни бродови

Странство

Рок за пријавување:

 • Chester Group
 

Slastičar (m/ž)


 

Најсигурен работодавач - тоа што ќе го договориме, го остваруваме!

Придружи се на нашиот тим!

Имаме потреба од 2400 млади луѓе!

2700€ минимална месечна заработка
399€ промотивен пакет
3 месеци минимален договор
Контакт: +38972700606

РАБОТА НА ЈАХТИ И ЛУКСУЗНИ РЕЧНИ БРОДОВИ 

РАЗНИ РАБОТНИ ПОЗИЦИИ! 
келнери, чистачи, готвачи, електричари, водоводџии, хаусмајстори, медицински лица, музичари, фотографи, собарки, шанкери, хостеси, масери

Доколку сакаш да работиш на луксузни јахти и речни бродови, не ја пропуштај можноста да се пријавиш на време за следната обука!

Бараме млади лица...

 • Со или БЕЗ искуство
 • Со македонски пасош
 • За дел од позициите добредојдени се и кандидати БЕЗ познавање на англиски јазик

Нудиме…

 • 2 недели тренинг програма на исклучително високо ниво
 • Мини курс за англиски јазик
 • Платена карта до местото за тргнување
 • Процес на сертификација и упатства
 • Никакви скриени трошоци
 • Работа низ Европа
 • Минимален договор за работа – 3 месеци, можност за ангажман на подолг период
 • Можност за групно заминување (работа во тимови)
 

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ СЕГА!

Започнуваме и со кампања за студенти (работа во лето)

Повеќе информации на нашиот Инстаграм профил:     

 
 
 
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде