Vrabotuvanje.com - Готвач - Струга - Ineks Drim AD Struga
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Струга

Рок за пријавување:

  • Ineks Drim AD Struga
  • Адреса: Кеј Борис Кидрич 51, 6330 Струга
  • Веб страна: http://www.drim.com.mk

Локација: Струга

ГОТВАЧ

 

Хотел Дрим Струга, хотел со 45 годишно искуство во областа на туризмот и угостителството. Познат по својот квалитет и гостопримство има потреба од стручен кадар.

КВАЛИФИКАЦИИ:

  • Добро познавање на работата од областа на кулинарството и работа во кујна.
  • Способност за работа со пансионски и ала карт оброци.

ОПИС НА ЗАДАЧИ:

  • Работа во кујна

Ве молиме испратете ја Вашата биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде