Vrabotuvanje.com - Помошник монтер - Скопје - Скопје - ТЕЛЕДИРЕКТ ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Помошник монтер - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

  • ТЕЛЕДИРЕКТ ДООЕЛ Скопје
 

ПОМОШНИК МОНТЕР
Реон: Скопје

Ние сме Теледирект, партнери на mtel во продажба и монтажа на телекомуникациски услуги. Нашата работа е да им помогнеме на корисниците да донесат вистинска одлука при изборот на телекомуникациски услуги. 

Помошник монтер ја извршува својата работа под надзор и поддршка на главниот монтер. Монтажата на телекомуникациските уреди се врши на терен, кај корисникот. Обезбедена е теоретска и практична обука, како и континуирана обука во текот на работата. 

Доколку сте заинтересирани за оваа позиција, спремни за учење и усовршување, исконтактирајте не. 

Услови:

  • Претходна работно искуство е предност но не услов за пријавување;
  • Работата се одвива на висина од два до десет метри;
  • Потребна ви е возачка дозвола Б-категорија;
  • Се останато ви обезбедува компанијата. 

Ако се препознавте во овој опис, исконтактирајте не па заедно да растеме и освојуваме нови цели. Дајте си шанса да ги проверите своите граници. Имаме прекрасна екипа која веќе работи, бидете наше засилување.

Ве покануваме да ни ја доставите Вашата професионална биографија (CV) преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде