Vrabotuvanje.com - Тим лидер - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 

Долгогодишна компанија бара искусен 

ТИМ ЛИДЕР

потребни квалификации и вештини:

 • Одлични комуникациски вештини
 • Вештини за преговарање и убедување
 • Ориентираност кон резултати
 • Спремност за учење и изградба на професионален пристап и корпоративна култура.
 • Запазување на морално – етички стандарди
 • Аналитичко размислување и градење вештини за приоритетни ставки
 • Способност за тимска работа и негово управување во процесот на градење кариера.
 • Одговорност – да поседуваат само- дисциплина во остварување на дадените рокови и да исполнуваат очекувања.
 • Динамичен/а, проактивен/а и насочен/а кон резултати
 • Мултипликација и трансфер на знаење кон членовите од својот тим.

кариера:

 • Професионална средина
 • Интензивни едукации за личен и професионален развој
 • Личен пристап на софтверска апликација за организација на работата
 • Градење кариера со искусни Менаџерски тимови
 • Внатрешна и надворешна поддршка
 • Соработка базирана на интензивна комуникација.
 

Заинтересирани апликанти, Ве покануваме да ја доставите вашата апликација преку полето Брза Апликација со: Мотивационо Писмо и тековна Биографија.

Само потесно селектирани кандидати ќе бидат контактирани.
Ви благодариме за вашиот интерес. 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде