Vrabotuvanje.com - Дипломиран прехранбен технолог и Оператор во производство - Скопје - Агрома
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Дипломиран прехранбен технолог и Оператор во производство

Скопје

Рок за пријавување:

  • Агрома

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде