Vrabotuvanje.com - Казино Школа - Скопје - Скопје - МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Казино Школа - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

  • МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Miniso

 
Казино Фламинго Скопје организира:

КАЗИНО ШКОЛА
 

Услови за учество:

  • Степен на образование : СРЕДНО.

Лични особини:

  • Тимско работење и  одговорност
  • Прецизност
  • Самоиницијатива
  • Доверливост.

 

Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги доставите преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде