Vrabotuvanje.com - Електричари - Скопје - КОСМОС ГРУП ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • КОСМОС ГРУП ДООЕЛ


 

Друштво за трговија и маркетинг КОСМОС ГРУП ДООЕЛ, ја нуди следната работна позиција:

Електричари
 

Работни задачи:

 • Местење соларни панели
 • Поврзување и испитување на стрингови
 • Поврзување и инсталација на инвертери
 • Комплетирање на ниско напонски електрични табли
 • Контрола на изработени табли

Потребни квалификации:

 • Минимум средно образование од техничките струки 
 • Способност за читање на техничка документација
 • Способност за прецизна работа со детали
 • Способност за работа под притисок и кратки рокови

Што нудиме:

 • Почетна нето плата од 50.000 денари плус минат труд
 • Раст на платата минимум еднаш годишно според успехот
 • 24/7 дополнително осигурување од незгода
 • Обезбеден превоз до/од работното место
 • Работна околина според највисоки европски норми за безбедност и здравје при работа
   

Кадидатите можат да испратaт CV преку полето Брза Апликација.
Контакт телефон: 070900385

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде