Vrabotuvanje.com - Пекар - Скопје - ВЕРОПУЛОС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ВЕРОПУЛОС ДООЕЛ
Поради постојаното ширење и зголемување на обемот на работа, компанијата ВЕРОПУЛОС ДООЕЛ Скопје трага за нови и амбициозни кандидати на позиција: 
 
ПЕКАР
 
 
Главни одговорности:
  • Подготовка на производи (месење и печење на леб и бели пецива)
  • Одржување на хигиена во работниот простор
  • Водење на документација за производи
  • И друго.
 
Потребни квалификации, способности и вештини: 
  • ССС
  • Работно искуство (задолжително во производство на пекарски производи)
  • Moжност за напредување
  • Одговорност

Ве покануваме, доколку имате интерес и соодветствувате со опишаниот профил за позицијата, пратете ваша апликација со Професионална биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде