Vrabotuvanje.com - Овластен сметководител - Скопје - ФД Финансиски кредитен центар БС
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Овластен сметководител

Скопје

Рок за пријавување:

 • ФД Финансиски кредитен центар БС
 • Адреса: Ул.Даме Груев блок 1 Скопје Центар, 1000 Скопје
 • Веб страна: https://fkcbs.com.mk/

Сакате да бидете дел од нашиот тим?

 • ФД Финансиски кредитен центар БС ДОО Скопје е небанкарска финансиска институција со активности: одобрување кредити, факторинг, гаранции, кредитни картички.
  Со цел унапредување и развој на компанијата имаме потреба од проширување на нашиот тим од млади луѓе за работа со клиенти поврзано со работата на ФД.

Сите апликации ќе бидат третирани со строга доверливост. Само селектираните кандидати ќе бидат повикани на разговор.

Согласно Законот за заштита на лични податоци, Ве молиме во Вашата порака наведете дали сте согласни Вашите податоци доколку бидете селектирани се обработат со цел за идни вработувања во ФД.

ФД Финансиски кредитен центар БС има потреба од потенцијални кандидати со завршено Високо образование –Економски факултет:
 

ОВЛАСТЕН СМЕТКОВОДИТЕЛ
 

Доколку ги исполнувате потребните квалификации и имате желба да бидете дел од нашиот тим на млади, креативни и амбициозни вработени, ја очекуваме Вашата апликација.
 

Квалификации:

 • Одлично познавање на англиски јазик
 • Завршено високо образование Економски факултет
 • Одлично познавање на Microsoft office

Ние нудиме:

 • Договор за работа,
 • Обука во компанијата,
 • Можност за продолжување на договорот за работа,
 • Пријатна работна средина.

Што очекуваме:

 • Натпреварувачки дух
 • Тимски играч
 • Отвореност и подготвеност за учење
 • Отворена комуникација
 • Аналитички вештини
 • Иновативност
   

ФД ФИНАНСИСКИ КРЕДИТЕН ЦЕНТАР БС ДОО Скопје
Вид на вработување - Определено
Плата - По договор

Број на работни места - 1
Контакт телефон 02/3166-466
Контакт емаил: info@fkcbs.com.mk
Веб страна   www.fkcbs.com.mk

 

Вашата професионална биографија и мотивациско писмо испратете ги преку полето Брза Апликација најдоцна до 30.03.2022 година, со назнака на огласот за кој аплицирате.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Економија, Финансии и Сметководство изнесува 28.521 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде