Vrabotuvanje.com - Хигиеничар/ка - Скопје - БАКО НУТС
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Хигиеничар/ка

Скопје

Рок за пријавување:

  • БАКО НУТС
  • Адреса: Качанички пат бр.17,Визбегово, 1000 Скопје

“БАКО”, претпријатие кое се занимава со производство, преработка, пакување и продажба на апетисани, семиња, зачини, корфнлекс... има потреба да вработи:
 

хигиеничар/ка

 

 

Потребни квалификации:

  • ССС
  • Со претходно работно иксуство

Очекувани способности и вештини:

  • Самоиницијативен, снаодлив и тимски работник
  • Позитивен пристап

 

Кандидатите кои ги исполнуваат горе наведените критериуми треба да испратат CV преку полето Брза Апликација со назнака "Хигиеничар/ка". Ќе бидат контактирани само потесно избраните кандидати.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде