Vrabotuvanje.com - Хаус мајстор - Тетово - РЕНОВА ДОО експорт-импорт с.Џепчиште,Тетово
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Тетово

Рок за пријавување:

 • РЕНОВА ДОО експорт-импорт с.Џепчиште,Тетово

Друштво за производство, трговија и услуги 
РЕНОВА ДОО експорт - импорт с. Џепчиште, Тетово

Објавува ОГЛАС за вработување на:

ХАУС МАЈСТОР

Квалификации:
 • ( ССС ) област - Машинство
 • Предност ке имаат кандитати со работно искуство во бараната област.
 
Одговорности и задачи:
 • Одржување на систем за греење и ладење ( HVAC )
 • Отстранување на дефекти
 • Работа со електрични апарати и рачен алат
 • Одржување на водоинсталација 
 • Познавање на изработка и монтажа на столарија
 • Познавање на изработка и монтажа на браварија
 • Одржување на ефективни релации и контакти со соработници.
 • Одговорен за поправка на дефеткти во собите за гостите и останатите оддели во хотелот и ресторантите и одговорен за техничка исправност
 • Води евиденција за извршените поправки и потрошениот материјал
 • Оперативни и административни обврски врзани за тековно работење
 
Личен профил:
 • Одлични комуникациски вештини
 • Одлични организациски способности
 • Наклонетост кон тимска работа, самостојност и иницијатива
 • Мотивиран за работа со висок квалитет
 • Креативност и упорност во остварување на поставените цели
 • Флексибилност и ориентираност кон пронаоѓање решенија
 • Желба за континуирано професионално усовршување
 
Ние нудиме одлични работни услови, пробен период во времетраење од 3 месеци, со можност за вработување на неопределено време.

Доколку ги исполнувате горенаведените квалификации, Ве покануваме да испратите Ваша лична биографија (CV) преку полето Брза Апликација со задолжителна назнака „ ХАУС МАЈСТОР“.

Напомена:
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани. 
Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде