Vrabotuvanje.com - Магацински работници - Скопје и околината (Илинден) - ИНКОФУДС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Магацински работници

Скопје и околината (Илинден)

Рок за пријавување:

Инкофудс ДОО е официјален увозник и дистрибутер на следните брендови: Lindt, Caffarel, Loacker, Benlian Foods, Rigoni di Assiago, El Almendro! Заради зголемување на обемот на работа има потреба од проширување на својот тим со следните позиции:

 МАГАЦИНСКИ РАБОТНИЦИ 


Повеќе информации на сајтот: www.inkofoods.mk


       Опис на работна позиција:

 • Спремање на роба за испорака по претходно добиени нарачки
 • Лепење декларации
 • Одговорност за робата која ја спрема
 • Прием на роба во магацин

       Потребни квалификации и вештини:

 • Минимум ССС
 • Претходно работно искуство во областа ќе се смета за предност
 • Возачка дозвола Б категорија ќе се смета за предност
 • Вредна и одговорна личност
 • Способност за тимска работа

Ние нудиме:

 • Работно време: 40 часа неделно
 • Почетна нето плата од 27.000,00 ден.
 
 
Доколку сте заинтересирани и ги исполнувате горе наведените услови, Ве охрабруваме Вашата професионала биографија (CV) да ја доставите преку полето Брза Апликација со назнака за позицијата за која аплицирате.

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде