Vrabotuvanje.com - Работници за магацинско работење - спремачи на роба - Скопје (Илинден) - Скопје - Кам маркет
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работници за магацинско работење - спремачи на роба - Скопје (Илинден)

Скопје

Рок за пријавување:

  • Кам маркет

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде