Vrabotuvanje.com - Заварувач со аргон - Скопје - БРАТСТВО ИНОХ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Заварувач со аргон

Скопје

Рок за пријавување:

  • БРАТСТВО ИНОХ ДОО

 

Индустријата за метални производи "Братство Инох" се вбројува во редот на најреномираните компании за изработка на садови за домаќинство. Производството на садови за готвење е најстарата дејност на Братство, a истовремено и најпрепознатливата. Од 2010 година, компанијата со нова, трансформирана, приватна структура на капиталот  го започнува својот раст и диверзификација на дејности.

Имаме потреба од работници за следново работно место:

ЗАВАРУВАЧ СО АРГОН
 

  • Работникот на ова работно место врши преземање на инструкции ,заварување на делови со аргон, складирање на готовите делови.

 


Потребни квалификации:

 

  • Средна стручна спрема- предност ке имаат кандидатите со стручно образование  (Машинско)
  • Со или без искуство во металопреработувачката индустрија

ШТО НУДИМЕ:

 

  • Конкурентни примања на македонскиот пазар;
  • Сигурност на вработувањето;
  • Почитување на прописите од областа на работните односи;


Доколку ги исполнувате бараните услови Ве повикуваме да ги испратите Вашата биографија и писмо за мотивација преку полето Брза Апликација.

Веб страна: http://www.bratstvoinox.com.mk

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде