Vrabotuvanje.com - Билетар/ ка - Скопје - Руле Турс доо
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Руле Турс доо
Руле Турс ДОО има потреба од вработување на кандидати за следната работна позиција:

БИЛЕТАР/КА

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование;
  • Познавање на странски јазици;
  • Добри комуникациски и организаторски способности.

Работни услови: 

  • Сменско работење;
  • Работа со пари.
 


Доколку се исполнуваат бараните квалификации потребно е кандидатите да испратат CV преку полето Брза Апликација или да се јават на телефонскиот број: 075/462-602 од 08:00 до 16:00 часот.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде