Vrabotuvanje.com - Оператори за работа на процесни линии - Скопје - Hi-Tech Corporation
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператори за работа на процесни линии

Скопје

Рок за пријавување:

 • Hi-Tech Corporation

Hi-Tech Corp.
е водечки Европски производител на eлектронски печатени плочки

компанија која постои 42 години, со повеќе од 200 вработени, од кои над 90 се дипломирани инженери и извезува 100% од своето производство на странски пазари, опслужувајќи широк спектар на индустрии (Bosch, Siemens, Apple, Continental

Hi-tech Corp. објавува
К О Н К У Р С
за вработување на повеќе лица на позицијата:

Оператори за работа на процесни линии

 
 
Потребни квалификации: 
 • Завршено средно училиште: електротехничко или хемиско и други (со или без работно искуство)
 
Кандидатите треба да ги исполнуваат и следните услови:
 • Способност за следење на континуирани обуки, да се дисциплинирани, одговорни и посветени на работата
 • Познавање на англиски јазик и работа со компјутери 
 • Способност за работа во 3 смени
 
Компанијата обезбедува:
 • Конкурентни примања со надоместоци 
 • Организиран превоз од и до работното место 
 • Обуки за позициите оператори 
 • Исплата на регрес
 • Приватно здравствено осигурување
 • Исплата на квартални бонуси согласно постигнати резултати 
   

Кандидатите кои ги исполнуваат условите можат најдоцна до 31.03.2023 
да достават кратка биографија – CV преку полето Брза Апликација
Ќе бидат разгледани само оние апликации кои содржат комплетни информации.

Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

Со самото аплицирање за работната позиција, вие се согласувате дадените лични податоци да се користат/обработуваат од страна на Hi-Tech Corp. и тоа само за процесот за селекција на кандидатите. 

Кандидатите можат согласноста за обработка на личните податоци да ја повлечат во секое време со доставување на барање на истиот мејл на кој аплицирале.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде