Vrabotuvanje.com - Дистрибутер, Обиколувач - Тетово - Тетово - ЕУРО-ГРАНДС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Дистрибутер, Обиколувач - Тетово

Тетово

Рок за пријавување:

  • ЕУРО-ГРАНДС ДООЕЛ
Business Agent

Реномираната фирма ЕУРОГРАНДС, застапник за RAUCH – Bravo сокови објвува оглас за работна позиција дистрибутер односно обиколувач со работни задачи:

ДИСТРИБУТЕР, ОБИКОЛУВАЧ
Реон: Тетово

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Пожелно е претходно работно искуство
  • Возачка дозвола Ц – категорија

Опис на работното место:

  • Дистрибуција на сокови

Ние нудиме:

  • Пријатна работна атмосфера
  • Месечни примања: 33.000 денари
  • Работно време 8:00 – 16:00 часот

Вашата Професионална Биографија можете да ја доставите преку полето Брза Апликација.

Само кандидатите кои ги исполнуваат горенаведениве услови, ќе бидат контактирани!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде