Vrabotuvanje.com - Хигиеничар - Скопје - Друштво за услуги и комбинирани услужни дејности ГЛОБЕ ВИЛЛИАМС ДОО Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Друштво за услуги и комбинирани услужни дејности ГЛОБЕ ВИЛЛИАМС ДОО Скопје
  • Адреса: Бел Камен бр. 6, 1000 Скопје
  • Веб страна: http://www,globewilliams.com


Компанија: Глобе Виллиамс ДОО Скопје е интернационална компанија за пружање на услуги во одржување на погони и постројки за големи клиенти од сите индустриски гранки. Нашата основна дејност е да обезбедиме квалитетни услуги за управување со погон и постројки во различни трговски и индустриски објекти на национално и меѓународно ниво.
 

хигиеничар

Локација: Скопје, Центар

 

 

Работните задачи се извршуваат во станбено-резидентна зграда.

Работен распоред: Понеделник – Петок, 08:00 – 16:00

Главни одговорности задачи

  • Обезбедување професионални хигиенски услуги во согласност со стандардите на компанијата;

Главни задачи

  • Чистење на подовите со метење, џогирање и со машина за чистење;
  • Чистење на заеднички простории и скали
  • Собирање на отпад и празнење на корпи за отпадоци;
  • Чистење на прозорци
  • Чистење на лифтови

 

Доколку сте заинтересирани за позицијата испратет ваша кратка биографија или резиме со ваши контакти (меил, адреса, телефонски број и сл.) преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде