Vrabotuvanje.com - Комерцијалист - Скопје - ЕУРО СТИЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Комерцијалист

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЕУРО СТИЛ
  • Адреса: ул.Тајмишка бр.30б Г.Баба, 1000 Скопје
  • Веб страна: http://www.euro-stil.mk


Еуростил е македонска компанија која датира од 1990 година и се занимава со производство на автонавлаки, увоз, извоз, дистрибуција и продажба на производи опфатени од областа на автокозметиката и автогалантеријата.

Еуростил има потреба од следната работна позиција

Комерцијалист

Опис на работните задачи:

  • Теренска работа низ цела Македонија
  • Изнаоѓање на нови клиенти во областа на авто галантеријата и авто козметиката
  • Презентирање на производи
  • Комуникација и следење на продажба

Потребни квалификации:

  • Пожелно претходоно работно искуство во областа на авто галантеријата и авто козметиката
  • Возачка дозвола Б категорија
  • Живеалиште во Скопје


Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават преку полето Брза Апликација.
Телефон за контакт: 070/225-172 (од 09:00 до 19:00)

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде