Vrabotuvanje.com - Собар/ка / Хигиеничар/ка - Скопје - ЊУ СТАР 06 ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Собар/ка / Хигиеничар/ка

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЊУ СТАР 06 ДОО

Имаме потреба од:

СОБАР/КА / ХИГИЕНИЧАР/КА

 

Потребни квалификации:

  • Основно образование
  • Претходно работно искуство на иста позиција
  • Солидно познавање на англиски јазик

Личен профил:

  • Вредна и одговорна личност
  • Педантност и темелност
  • Позитивен и енергичен пристап кон работата

 

Одговорности и задачи:

  • Ја одржува хигиената во хотелот
  • Водење евиденција на средствата за одржување на хигиената

 

Испратете ваша биографија (CV) преку полето Брза Апликација.
Контакт: 071 879 274  

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде