Vrabotuvanje.com - Помлад вулканизер - Скопје - ПНЕУМАТИК
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Помлад вулканизер

Скопје

Рок за пријавување:

  • ПНЕУМАТИК

 

“Пнеуматик” - ИЛИНДЕН има потреба од вработување на

ПОМЛАД ВУЛКАНИЗЕР СО ИЛИ БЕЗ РАБОТНО ИСКУСТВО
Локација: Пнеуматик, Аеродром

Потребни квалификации:

  • Минимум завршено средно образование
  • Сериозност и професионалност во извршување на обврските

Нудиме:

  • Редовно вработување со сите придонеси
  • Редовна месечна плата и солидни примања
  • Исплата на К-15
  • Годишни бонуси и зголемување на плата по заслуга
  • Работно време во две смени (08:00-16:00/11:00-19:00h)


 

 

 

 

 

Информации за компанијата – www.pneumatik.mk

Сите заинтересирани кандидати кои ги исполнуваат наведените квалификации потребно е да пратат биографија преку Брзата Апликација или да се јават на 02/3245-680 (понеделник - петок, 10:00-15:00h).

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде