Vrabotuvanje.com - Собарка - Куманово - САТЕЛИТ 2001
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Куманово

Рок за пријавување:

  • САТЕЛИТ 2001
  • Адреса: Никола Тесла бр 90, 1300 Куманово
 

Хотел Сателит има потреба од следната работна позиција:

СОБАРКА


ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

  • Завршено средно образование
  • Со или без работно искуство ( работно искуство се смета за предност )


РАБОТНИ ОБВРСКИ:

  • Одржување на хигиената во хотелот
  • Одржување и чистење на собите

Плата: 25.000 денари

 

Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават ​преку полето Брза Апликација

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде