Vrabotuvanje.com - Бармен - Скопје - Скопје - МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Бармен - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

  • МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Miniso

Казино Фламинго Скопје има потреба од работна позиција  

БАРМЕНУслови за извршување на работните задачи:

  • Степен на образование : СРЕДНО
  • Претходно работно искуство во работата ќе се смета за предност
  • Познавање на странски јазици ке се смета за предност


Потребни вештини: 

  • Работење во тим
  • Комуникативна, одговорна и лојална личност
  • Љубезност и позитивен став кон гости и вработени
  • Месечни примања измеѓу 30.000 – 35.000 денари.
     

Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги доставите преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде