Vrabotuvanje.com - Соработник за собирање податоци - Територија на Р.Македонија - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Соработник за собирање податоци

Територија на Р.Македонија

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

                                  


СОРАБОТНИК ЗА СОБИРАЊЕ ПОДАТОЦИ

Меѓународна маркетинг агенција објавува повик за ангажирање на лица кои ќе работат на проект поврзан со истражување на пазарот. За таа цел, СООДВЕТНИТЕ КАНДИДАТИ треба да ги исполнуваат следните услови:

Искуство од областа на истражувања на пазарот ќе се земе како предност

  • Да поседува развиени комуникациски вештини
  • Да има основно познавање на англиски јазик
  • Да има претходно искуство во работа со маркетинг агенции или други слични субјекти
  • Да има возачка дозвола Б категорија


Потребни се кандидати од сите поголеми градови во Република Северна Македонија: Скопје, Куманово, Крива Паланка, Штип, Радовиш, Кочани, Струмица, Гевгелија, Битола, Прилеп, Охрид, Струга, Дебар, Кичево, Гостивар, Тетово, Велес, Кавадарци.


Избраните кандидати ќе бидат контактирани и известени во врска со следните чекори, спроведувањето на нивна обука и датумот за почеток на работа. 

Сите заинтересирани кандидати може да испратат своја кратка биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде